sprzedaż montaż serwis klimatyzacja Katowice

KLIMATYZACJA KATOWICE

Klimatyzacja Katowice to marka, która powstała z myślą o Klientach indywidualnych oraz biznesowych z Katowic i pozostałych miast Aglomeracji Śląskiej.

Historia naszej działalności sięga 2004 roku. Od początku nastawiona jest na klimatyzację oraz pokrewne jej powietrzne pompy ciepła. Celowo zawęziliśmy naszą specjalizację tylko do klimatyzacji, żeby właśnie jej poświęcić całą uwagę. Wiemy, że większa ilość obsługiwanych branż, to zawsze mniej czasu spędzonego z klimatyzacją, a w konsekwencji obniżenie jakości wykonywanych prac.

 

W swoim zespole zrzeszyliśmy ludzi, dla których klimatyzacja to coś więcej niż praca, to pasja, która codziennie kształtuje kierunek naszego rozwoju.
Jesteśmy po to, by bazując na doświadczeniu zdobytym przez lata – wypełnić Państwa przestrzeń komfortem, uniezależniając naszych Klientów od warunków zewnętrznych.

Dbając o obustronne zrozumienie, wszystkie newralgiczne momenty inwestycji ustalamy z Klientem już na etapie doboru klimatyzacji. Tak, żeby przedstawiona oferta była jak najbardziej kompletna oraz zrozumiała.

Nasze instalacje klimatyzacji budujemy w oparciu o wyselekcjonowane, niezawodne klimatyzatory z długim okresem gwarancji. By kompleksowo realizować każde zlecenie, wszystkie urządzenia sprzedajemy z możliwością montażu. A do wykonania każdej z instalacji używamy tylko materiałów klasy premium. Dzięki temu zyskujemy pewność, że oddajemy w Państwa ręce instalacje klimatyzacji, którym można zaufać.

 

KLIMATYZACJA KATOWICE – GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI

Pomimo iż obszar naszego działania ma wymiar bardziej lokalny, to renoma naszej firmy sięga granic Dolnego Śląska. Tam za naszą sprawą, rok po roku, w zaprzyjaźnionym przedsiębiorstwie przybywa klimatyzatorów. Dlaczego my, skoro po drodze pełno jest firm instalujących klimatyzatory? Wszystko dzięki zaufaniu Klienta i pewności – zweryfikowanej przez lata – że zamontowane przez nas klimatyzatory to gwarancja niezawodności.

 

Aby lepiej nas poznać, zapraszamy Państwa do odwiedzenia zakładki,


„REALIZACJE”


gdzie w przystępnej formie prezentujemy instalacje wykonane przez naszą firmę.

 

DLACZEGO KLIMATYZACJA KATOWICE – LISTA KORZYŚCI

Prezentujemy poniżej wyróżniające nas cechy, o których konkurencja tylko pisze:

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy montażu, serwisie i naprawach klimatyzacji.

SZEROKIE ZAPLECZE WIEDZY

Szerokie zaplecze wiedzy, narzędzi i materiałów zapewniające sprawne wykonanie zlecenia.

DUŻY WYBÓR KLIMATYZATORÓW

Duży wybór klimatyzatorów – od standardowych białych po ekskluzywne w formie obrazu.

JASNE
ZASADY

Jasne i precyzyjne zasady, żadnych ukrytych kosztów!

 

 

 

 

 

PROFESJONALNE DORADZTWO

Profesjonalne doradztwo i dopasowanie klimatyzacji do Państwa wymagań. Szybkie sporządzanie ofert.

ROBIMY JEDNO, ALE NAJLEPIEJ

Firma ukierunkowana tylko na klimatyzację i powietrzne pompy ciepła.

KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA

Najkrótszy czas oczekiwania na montaż – przeważnie od 1 do 3 dni roboczych – najcenniejszy jest zadowolony Klient!

WYSOKA
PRECYZJA

Wysoka precyzja i estetyka wykonywanych prac instalatorskich, nawet tych pozornie niewidocznych.

 

 

 

 

 

BRAK POPRAWEK

Instalacja klimatyzacji BEZ IRYTUJĄCYCH POPRAWEK – własny unikalny system montażu.

SZANUJEMY PRYWATNOŚĆ

Możliwość pozostawienia bez nadzoru – szanujemy prywatność i koncentrujemy się na naszej pracy.

PO PIERWSZE JAKOŚĆ

NIE STARAMY SIĘ BYĆ NAJTAŃSI, w zamian oferujemy wysokiej jakości, bezawaryjny sprzęt.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Najlepsze materiały montażowe – nie pracujemy na tanich materiałach niskiej jakości.

 

 

 

 

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Zyskują Państwo stałego partnera, na którym można polegać zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

SZYBKA REAKCJA

Natychmiastowa reakcja w przypadku awarii, wszystkie naprawy rozpatrujemy na korzyść Klienta.

WYSOKIE KWALIFIKACJE

Jesteśmy na bieżąco i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Indywidualne podejście do każdego Klienta bez spychania odpowiedzialności.

 

 

 

 

 

W JAKIM ZAKRESIE MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC Z KLIMATYZACJĄ?

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu: DOBORU, SPRZEDAŻY, MONTAŻU, SERWISU GWARANCYJNEGO I POGWARANCYJNEGO KLIMATYZATORÓW. Od pojedynczych splitów przez układy multisplit, na systemach VRF kończąc.

Wszystkie powyższe rozwiązania, są urządzeniami, z którymi mamy styczność na co dzień, a klimatyzacja to dla nas więcej niż praca, to nasze powołanie, hobby i sposób na życie.

W celu zachowania jak najwyższej jakości świadczonych usług, stale się szkolimy. Inwestujemy w siebie, nowe technologie i rozwijamy się – by na koniec każdego zlecenia usłyszeć od Państwa słowa będące kropką nad i „Świetna robota”, „Do zobaczenia następnym razem”.

 

KLIMATYZACJA KATOWICE – PEWNOŚĆ WYKONANIA ZADANIA

 

Jeszcze nie było takiego zlecenia związanego z klimatyzacją, na które byśmy odpowiedzieli – nie da się. W obecnym czasie, przy użyciu dostępnych technologi i z naszym zapałem, wystąpienie prawdopodobieństwa takiej ewentualności maleje do 0.

Wszystkie nasze przedsięwzięcia opieramy na materiałach z wysokiej półki, by wykonywaną pracę ukończyć w jak najkrótszym czasie. Uzyskując jak najlepszy efekt za jednym razem, bez wykonywania denerwujących poprawek. Wpływa to pozytywnie na jakość samej pracy z materiałami, jak i długowieczność wykonanej instalacji.

 

Aby dostosować ofertę do zapotrzebowania szerokiego grona Klientów indywidualnych i biznesowych, aktywnie współpracujemy i nawiązujemy nowe kontakty z hurtowniami klimatyzacyjnymi w obrębie Śląska i Małopolski. Nieustannie poszerzając wachlarz możliwych do przedstawienia rozwiązań oraz skracając do minimum czas reakcji od kontaktu po zakończenie zlecenia.

 

W swojej ofercie posiadamy pełny asortyment czołowych producentów klimatyzatorów dostosowanych do budżetu, przeznaczenia oraz oczekiwań Klienta.
Od sprawdzonych urządzeń klasy ekonomicznej, poprzez klimatyzatory będące najrozsądniejszym wyważeniem ceny do jakości,
po prestiżowe rozwiązania z wysokiej półki dla najbardziej wymagających Klientów.

 

Wykonujemy również instalacje i montaż urządzeń jako podwykonawcy na materiałach powierzonych, nieustannie poszerzając grono firm zainteresowanych współpraca na stałe.

Niezależnie od tego, czy są Państwo Klientem prywatnym, czy tez komercyjnym, do każdego zlecania podejdziemy w indywidualny sposób. I na drodze partnerskiego porozumienia dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Jesteśmy firmą, której nadrzędnym celem jest ścisła, stała współpraca z Klientem oraz nieustanne budowanie zaufania i zadowolenia z naszych usług.

Posiadając wykwalifikowany i kompetentny personel oraz dysponując niezbędnym zapleczem technicznym, jesteśmy w stanie precyzyjnie i terminowo wykonać praktycznie każde zlecenie w obrębie Śląska i Małopolski, nawet jeśli termin zakończenia był na wczoraj 🙂

Call Now Button