- DANE KONTAKTOWE -

INFOLINIA:
TEL. 32 307-18-81

(infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00)

Szanowni Państwo, w związku z otrzymywaniem od Państwa ogromnej ilości wiadomości z zapytaniami na podstawową skrzynkę mailową bez stosownego ich opisania co do tematu, bardzo prosimy o kierowanie swoich zapytań WYŁĄCZNIE bezpośrednio do odpowiednich działów w naszej firmie, jak wskazano poniżej. Dziękujemy za zrozumienie i gwarantujemy że dzięki precyzyjnemu wysyłaniu zapytań do odpowiednich działów, otrzymają Państwo odpowiedź na swoje zapytanie możliwie jak najszybciej.

MONTAŻ KLIMATYZACJI:

Wszelkie zapytania w sprawie montażu klimatyzacji, prosimy koniecznie poprzedzić szczegółową lekturą naszego poradnika, opisującego dokładnie jak złożyć wysokiej jakości zapytanie:

PORADNIK KLIMATYZACJA

oraz kierować je wyłącznie na adres e-mail:

klimatyzacja@klimatyzacjakatowice.pl

dzięki czemu Twoje zapytanie trafi bezpośrednio do odpowiedniego działu, zajmującego się klimatyzacją w naszej firmie - a Ty otrzymasz odpowiedź najszybciej jak to możliwe.

Wysyłka zapytania na inny adres mailowy może bardzo wydłużyć ścieżkę oczekiwania na ofertę!

MONTAŻ POMP CIEPŁA:

Wszelkie zapytania w sprawie montażu pompy ciepła, prosimy koniecznie poprzedzić szczegółową lekturą naszego poradnika, opisującego dokładnie jak złożyć wysokiej jakości zapytanie:

PORADNIK POMPY CIEPŁA

oraz kierować je wyłącznie na adres e-mail:

pompyciepla@klimatyzacjakatowice.pl

dzięki czemu Twoje zapytanie trafi bezpośrednio do odpowiedniego działu, zajmującego się pompami ciepła w naszej firmie - a Ty otrzymasz odpowiedź najszybciej jak to możliwe.

Wysyłka zapytania na inny adres mailowy może bardzo wydłużyć ścieżkę oczekiwania na ofertę!

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI:

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem przez nas przeglądu Twojej klimatyzacji, koniecznie wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy:

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, nasz konsultant do spraw przeglądu klimatyzacji skontaktuje się z Tobą najpilniej jak to możliwe.

SERWIS KLIMATYZACJI:

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem przez nas serwisu Twojej klimatyzacji, koniecznie wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy:

SERWIS KLIMATYZACJI

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, nasz konsultant do spraw serwisu klimatyzacji skontaktuje się z Tobą najpilniej jak to możliwe.

WSPÓŁPRACA:

Wszelkie zapytania w sprawie nawiązania współpracy z naszą firmą zarówno pod względem asortymentu czy też współpracy partnerskiej i reklamowej związanej z naszym kanałem YouTube, prosimy kierować wyłącznie na poniższy adres e-mail:

wspolpraca@klimatyzacjakatowice.pl

CZYSTE POWIETRZE:

Wszelkie zapytania związane z programem CZYSTE POWIETRZE oraz uzyskaniem wymaganych dokumentów do programu (karty produktu, etykiety energetyczne, protokoły odbioru), prosimy kierować wyłącznie na poniższy adres e-mail:

czystepowietrze@klimatyzacjakatowice.pl

- DANE FIRMOWE -

KLIMATYZACJA KATOWICE
NIP: 677-238-35-01
REGON: 123226246
KRS: 0000533252

BANK: PKO BP
NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 04 1020 2528 0000 0502 0406 4721

Koniecznie sprawdź nasz rachunek na rządowej białej liście:
https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

 

Call Now Button