NARODOWA RADA TESTÓW KLIMATYZACJI

Narodowa Rada Testów Klimatyzacji powstała po to, by ułatwić życie osobom szukającym klimatyzatora do domu, biura, sklepu itd. Wiemy z doświadczenia, że niejednokrotnie osoby zainteresowane tematem klimatyzacji tracą dni, tygodnie, a nawet miesiące na szczegółowe zgłębienie zagadnienia klimatyzacji. W tym czasie przeglądają "pół internetu" szukając publikacji, rankingów, opinii. Wertują katalogi. Starają się jako osoby „zielone w temacie” dokonać rzetelnego porównania klimatyzatorów. Klimatyzatorów z którymi zostają później na lata.

Czy nie przyjemniej byłoby zamiast godzinami wertować katalogi, znaleźć wszystkie interesujące Cię informacje podane na tacy w jednym miejscu? W kilka chwil dokonać trafnego wyboru klimatyzatora spośród wielu producentów i modeli?

Szukać klimatyzatora np. przez pryzmat interesujących Cię cech:
- kolor czarny,
- z filtrem plazmowym,
- cichy (dedykowany do sypialni),

A to wszystko przekazane z humorem i w przystępny sposób.

POTRZEBNA TWOJA POMOC

No właśnie! Czegoś takiego nie było, aż do teraz. Lecz nasza inicjatywa oraz dobra wola nie wystarczy - tego już próbowaliśmy. Jednorazowy Przegląd Polskiego Rynku Klimatyzacji (koniecznie zobacz poniższy film) to za mało.

Potrzebne jest zdecydowane działanie i wsparcie od ludzi takich jak Ty!

I choć brzmi to jak REWOLUCJA, to od Ciebie wymaga tylko dołożenia małej bezpłatnej cegiełki w formie wysłania maila do przedstawicieli firm interesujących Cię klimatyzatorów.

TAK MAŁO A TAK WIELE

Poniżej znajdziesz alfabetyczną listę dystrybutorów różnych marek klimatyzatorów w Polsce, oraz treść maila którą wystarczy skopiować i wkleić do wysyłanej wiadomości.

Ale ja się nie znam. Do kogo napisać maila?

Dla osób takich jak TY – potrzebujących szerszego spojrzenia na sprawę - przygotowaliśmy listę typu: wyślij do wszystkich. Tylko nie zapomnij użyć opcji UDW - „Ukryj Do Wiadomości”, aby taki maila został odebrany jako celowy, a nie przypadkowy. Wszyscy odbiorcy otrzymają wówczas osobne maile i nie będą wiedzieli o innych adresatach.

Ale na tej liście nie ma interesującego mnie producenta...

Spokojnie to tylko przykładowa lista dystrybutorów, kogoś brakuje, użyj GOOGLE i wyślij maila gdzie trzeba. Chcesz aby dopisać innych dystrybutorów klimatyzacji do listy? Wyślij do nas maila na adres: klimatyzacja@klimatyzacjakatowice.pl

I TO WSZYSTKO?

W skrócie – TAK. Potrzebujemy siły przebicia którą mogą dać tylko i wyłącznie setki, czy tysiące maili. Wytworzyć zainteresowanie i zrodzić chęć współpracy na zasadach partnerskich, bez płaszczenia i proszenia się o każdy klimatyzator do wnikliwych testów.

Jak mawia „Naczelny Chłodziciel Kraju”:
Obywatelko i Obywatelu, nie zwlekajcie, wyślijcie swoje żądania teraz!

Tylko w ten sposób ta REWOLUCJA nabierze tępa i osiągnie SUKCES.

 

SKĄD TAKA FORMA I POMYSŁ?

Szukaliśmy czegoś innego i oryginalnego. Czegoś nieszablonowego i przykuwającego uwagę. Czegoś z jajem, znanego, w klimacie rewolucji... 😉 Przesłania obok którego nie da się przejść obojętnie.

Stąd też Narodowa Rada Testów Klimatyzacji oraz bardzo specyficzna treść „SZABLONU ZAPYTAŃ MAILOWYCH DO PRZYWÓDCZYCH KRĘGÓW”

 

Obywatelki i obywatele, w chwilach kiedy naród nękany jest wysokimi temperaturami i brakuje mu chłodu, koniecznym staje się aby dla dobra społeczeństwa zapoznać się z wezwaniem oraz instruktażem działań płynącym z ust Naczelnego chłodziciela naszego kraju. Nie lekceważcie tych słów, weźcie je sobie do serc swoich i czynami swoimi pokażcie siłę jaka drzemie w Naszym Narodzie, kiedy ten jednoczy siły ku wspólnym celom i czynom wielkim.

Przystąpcie zatem wspólnie do bezpardonowego działania względem przywódczych kręgów rynku klimatyzacji w Polsce, wykorzystajcie przygotowany poniżej szablon wiadomości, by bezkrwawo acz bezlitośnie zaatakować skrzynki mailowe żądaniami poddania się testom przeprowadzanym przez Narodową Radę Testów Klimatyzacji.

Z poważaniem!
Zarząd NRTK

SZABLON ZAPYTAŃ MAILOWYCH DO PRZYWÓDCZYCH KRĘGÓW:

Szanowni Państwo,

Ja, niżej podpisany, jako świadomy obywatel naszego pięknego kraju, spełniając swój obywatelski obowiązek żądam od Waszego "Zakładu Wyrobów Klimatyzacyjnych" poddania się niezależnym testom klimatyzacji, wykonanym przez Narodową Radę Testów Klimatyzacji (https://klimatyzacjakatowice.pl/nrtk)

Uprzejmie donoszę iż mam już dość marketingowo-katalogowej dyktatury i po raz wtóry żądam abyście poddali pełnej lustracji wszystkie swoje wyroby klimatyzacyjne znajdującej się w ofercie Waszego przedsiębiorstwa.

W tym celu niezwłocznie skontaktujcie się bezpośrednio z NRTK (klimatyzacja@klimatyzacjakatowice.pl) aby uzgodnić wszelkie szczegóły związane z lustracją sprzętu.

Z poważaniem,
JAN KOWALSKI

LISTA MAILI NA KTÓRE NALEŻY WYSYŁAĆ ŻĄDANIA:

AIRWELL: info@hydropol.com
ALPICAIR: info@ventia.pl
AUX: wojciech.miarczynski@wienkra.pl
BEKO: marketing@beko.com.pl
BOSCH: Andrzej.Maslak@bshg.com
COOPER & HUNTER: biuro@erkul.pl
DAIKIN: office@daikin.pl
ELECTROLUX: prymus@prymusb2b.pl
FUJI ELECTRIC: iglotech@iglotech.com.pl
FUJIITSU: techsupport.pl@ts.fujitsu.com
GREE: gree@gree.pl
HAIER: haier@haier-ac.pl
INVENTOR: biuro@ardomet.pl
KAISAI: Prosimy o nie przesyłanie żadnych zapytań ani żądań poddania się testom wykonywanym przez NRTK marce KAISAI.

Ze względu na dużą ilość maili otrzymanych przez firmę KAISAI i pojawiającą się z tym faktem zgłoszoną nam uciążliwość dla marki KAISAI, otrzymaliśmy następującą odpowiedź w imieniu marki KAISAI od Pana Wojciecha Białasa, pełniącego funkcje Dyrektora ds. Handlowych:

,,Nie wyrażamy zgody na poddanie się testom oraz prezentacji urządzeń klimatyzacyjnych KAISAI przez podmioty nieposiadające akredytacji do wykonywania certyfikacji oraz ocen technicznych urządzeń klimatyzacyjnych,,

oraz

,,Wszystkie dokumenty , certyfikaty, dane techniczne, instrukcje itp. dostępne na www.kaisai.com,,

MDV: aircon@aircon.pl
MIDEA: zymetric@zymetric.pl
MITSUBISHI ELECTRIC: kontakt-les@mpl.mee.com
MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES: katowice@elektronika-sa.com.pl
PANASONIC: pps@eu.panasonic.com
ROTENSO: info@rotenso.pl
SEVRA: wojciech.miarczynski@wienkra.pl
SINCLAIR: j.kiczka@tchw.pl
TCL: office@tcl.com
TOSHIBA: b2b@toshiba.pl
VIESSMAN: marketing@viessmann.pl
VIVAX: zory@vrfpolska.pl
CHIGO: chigo@chigo.pl
HYUNDAI: info@hyundai-havac.pl

MOŻESZ TEŻ WYSŁAĆ MAILA DO WSZYSTKICH, KOPIUJĄC PONIŻSZE MAILE I WKLEJAJĄC JE JAKO ODBIORCĘ:

info@hydropol.com,info@ventia.pl,wojciech.miarczynski@wienkra.pl,marketing@beko.com.pl,Andrzej.Maslak@bshg.com,
biuro@erkul.pl,office@daikin.pl,prymus@prymusb2b.pl,iglotech@iglotech.com.pl,techsupport.pl@ts.fujitsu.com,gree@gree.pl,
haier@haier-ac.pl,biuro@ardomet.pl,aircon@aircon.pl,zymetric@zymetric.pl,
kontakt-les@mpl.mee.com,katowice@elektronika-sa.com.pl,pps@eu.panasonic.com,info@rotenso.pl,o.krynicki@samsung.com,
wojciech.miarczynski@wienkra.pl,j.kiczka@tchw.pl,office@tcl.com,b2b@toshiba.pl,marketing@viessmann.pl,zory@vrfpolska.pl,
chigo@chigo.pl,info@hyundai-havac.pl,

Call Now Button