17

lip

WYGRAJ KLIMATYZATOR ROTENSO FRESH 3,5KW

Do wygrania jest klimatyzator marki Rotenso model Fresh o mocy chłodniczej 3,5kW wraz z prostym montażem typu „przez ścianę”.

KTO MOŻE SIĘ ZGŁOSIĆ?

W zabawie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie spełniające poniższe kryteria:

  1. W grę wchodzi prosty montaż ww. klimatyzatora typu „przez ścianę”. Długość instalacji freonowej do 3mb, zasilanie z gniazdka do 3mb lub przygotowane przez zwycięzcę, grawitacyjne odprowadzenie skroplin do 3mb  – bez pompek skroplin, kilometrów miedzi i prac na wysokościach.
  2. Musisz być subskrybentem kanału KlimatyzacjaKatowice.pl – nie istotne czy jesteś weteranem czy też po subskrybowałeś kanał dzisiaj.
  3. Zostawisz lajka i Napiszesz komentarz pod tym filmem który zbierze najwięcej łapek – boty się nie liczą, ale jeśli masz zgraną paczkę znajomych, to daj im znać, że bierzesz udział w konkursie. Może łapka Krzyśka lub Marty będzie decydująca 😉
  4. Jesteś właścicielem domu lub mieszkania z wykończonym pomieszczeniem o odpowiedniej powierzchni (20 – 40m2) – nie może to być budowa, piwnica lub stodoła; ma być schludnie! Nie mamy też czasu by czekać na pozwolenia od spółdzielni itp.
  5. Miejsce montażu znajduje się do 40km od lokalizacji Porcelanowa 23b, Katowice – odległość sprawdź w mapach Google.
  6. Nie boisz się kamery, wyrażasz zgodę na nagrywanie i wykorzystanie wizerunku – trzeba będzie coś powiedzieć 😉
  7. Wypełnisz prosty formularz zgłoszeniowy niezbędny do kontaktu i weryfikacji zgłoszenia – link poniżej.
  8. Dysponujesz wolnym czasem – montaż odbędzie się najprawdopodobniej do 7 dni od wyłonienia zwycięscy. Dostosujesz się do naszych wolnych terminów – najprawdopodobniej będzie to sobota.

 KILKA WAŻNYCH DAT

Wszystkie osoby spełniające kryteria mogą zgłaszać się do zabawy od 16.07.2022r do 23.07.2022r.

Wyłonienie zwycięscy nastąpi 24.07.2022r.

Najbardziej prawdopodobna data montażu to 30.07.2022r. (ale może ulec zmianie z naszej strony jeśli nie będzie osiągalna)

CZY JEST TU JAKIŚ HACZYK?

Czy jest tu jakiś haczyk? Nie! Razem z marką Rotenso chcemy docenić naszą rosnącą Youtubową społeczność i dać Wam powody do radości ;). Jeśli spełnisz te proste kryteria, podasz prawidłowe dane, zdobędziesz najwięcej łapek i uda się z tobą skontaktować w celu finalizacji montażu – zobaczymy się na montażu.

A w jakim przypadku możemy się nie spotkać? Jeśli np. nie subskrybujesz kanału, nie chcesz wystąpić przed kamerą, mieszkasz za daleko od podanego adresu lub nie odbierzesz telefonu.

Co wtedy? Wtenczas kontaktujemy się z następną w kolejności osobą z największą ilością łapek w górę pod swoim komentarzem… i tak dalej – do skutku.

Ważne! Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji podanych informacji, zgłoszenia zapotrzebowania na większą ilość zdjęć oraz do wstępnej weryfikacji miejsca montażu przed jego faktycznym wykonaniem. Co ważne, to od nas finalnie zależy czy zamontujemy ww. klimatyzator w podanej lokalizacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz zgłoszeniowy znajduje się w linku poniżej:

https://forms.gle/Htz5KktWTS7cpabN8

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH

Informacje zebrane przez formularz zgłoszeniowy służą tylko i wyłącznie do celów weryfikacyjnych. Nie będziemy ich przetwarzać i magazynować.

Autor: KlimatyzacjaKatowice.pl
Call Now Button